Suadiye Kick Boks Salonu

Suadiye Kick Boks Salonu

Suadiye Kick Boks Salonu

Suadiye Kick Boks Salonu

Suadiye Kick Boks salonu, birçok sporcu adayını ağırlayarak istenilen eğitim sürecinde sporcuların yanında olmaktadır. Bununla birlikte kick boks eğitimlerimizle, profesyonel müsabakalar için aşamaları en iyi şekilde ilerleterek sporcularımızın karşılaşmalara uygun bir şekilde hazırlanmasına yardımcı oluyoruz. Öncelikle her aşamanın eğitim süreci farklı ilerler. Bu sebeple de sporcularımızın gelişim süreçleri ve amatörlükten profesyonelliğe geçişlerinde, profesyonel sporculardan oluşan uzman kadro yardımı ile çalışma sürecini ortaya koyuyoruz.

Sporcuların belirli kuşaklar alarak ilerleme kaydettikleri dövüş sporları, rakiplerine karşı yüksek performans göstermelerini sağlar. Bunun yanında kick boks hareketlerinde eğitmenlerimiz aracılığıyla dirsek, yumruk ve tekme çeşitlerini öğrenmenize yardımcı oluyoruz. İlk olarak Japonya’da ve Amerika’da doğan dövüş sporu zamanla dünyaya yayılarak günümüzde ki halini almıştır. 2023 yılı Suadiye kick boks salonu kursu fiyatları hakkında detaylı bilgi almak için bizi arayabilirsiniz.

Kick Boks Eğitiminin Faydaları

Kick boks eğitimleri, Dağhan Sağlam tarafından belirli bir program dahilinde sporculara aktarılır. Ancak gelişen süreçte devam eden eğitimlerin yoğunluğu da kişilerin eğitime düzenli katılması ile değişim gösterecektir. Bu durumun en büyük sebebi ise eğitimlerimizin aşamaları ilerledikçe zorluk seviyelerinin de artmasıdır.

Suadiye kick boks salonu eğitimlerimizde talep eden kişiler için özel olarak çalışma programı hazırlıyoruz. Böylece planlı çalışmalarımız sayesinde kick boksun faydalarından birisi olan fiziksel yetkinliği profesyonel olarak kazanma imkanı sunuyoruz. Aynı zamanda gelişim sürecinizde uzuvlarınızı daha iyi hareket ettirerek aktif hız sürecini en iyi şekilde yönetmenize imkan tanıyoruz. Bu sayede öğrencilerimizin koordinasyonunun da önemli ölçüde gelişmesinde eğitimlerimiz etkili oluyor.

Kick Boks Eğitim Kalitesi

Uzak doğu sporları arasında ilk sıralarda gelen kick boks, savunma sporu olarak bilinir. Bundan dolayı müsabakalara oldukça yoğun bir katılım söz konusudur. Bu nedenle eğitim sürecinin kalitesi de müsabakalara katılan sporcuların rakiplerini elemeleri için önemlidir. Katılım süreci ile birlikte 7 ayrı kuşak bulunur. Bu sebeple de her bir kuşak için düzenli bir çalışma gerekir. Alanında profesyonel sporcu olan Dağhan Sağlar tarafından sporcuların belirli hareketleri öğrenerek teknik anlamda gelişim göstermeleri sağlanır.

Yetenekli sporcuların ilerleme kaydederek başarıya ulaşması oldukça önemlidir. Hem ulusal hem de uluslararası anlamda müsabakalara katılım süreci ile başarıya doğru ilerleme olanağına sahipsiniz. Suadiye kick boks salonu tarafından 3’er ay ara ile sınavlara girilerek kuşak atlama imkanına sahipsiniz. Bu sayede kısa sürede etkin bir performans ortaya koyarak başarıya ulaşma imkanına sahipsiniz.