Maltepe Muay Thai Kursu

Maltepe Muay Thai Kursu

Maltepe Muay Thai Kursu

Maltepe Muay Thai Kursu

Uzakdoğu sporlarının arasında en çok talep gören spor dalını öğrenmek için Maltepe muay thai kursu öğrencisi olabilirsiniz. Muay thai saldırı ve savunma sanatı olmasının yanında bedensel gelişime en çok katkısı olan spor türüdür.

Bu spora başladığınız anda vücudunuzun 8 bölgesindeki ayrı ayrı kasların çalışması hem fazla kilolarınızdan kurtulmanıza hem de fit bir görüntüye ulaşmanızı sağlayacaktır. Yani atletik bir vücuda ve sağlıklı bir bedene sahip olmak için başvurabileceğiniz en doğru spor seçeneğidir. Bizim kurslarımızı tercih ettiğinizde kendinizi hazır hissedene kadar özel dersler alabilir sonrasında grup çalışmalarına katılabilirsiniz.

Muay Thai Öğrenmek İçin Doğru Adres

Muay thai Dünya çapında sevilerek tercih edilen bir spor türü olduğu için oldukça yaygındır. Fakat doğru bir eğitim almalı ve rakiplere üstünlük kuracağınız teknikleri iyi bir şekilde öğrenmelisiniz. Bu nedenden ötürü eğitim alacağınız kişilerin sizlerin kişisel gelişilmene ayak uydurması ve buna göre plan oluşturması gerekmektedir.

Maltepe muay thai kursları antrenörleri kursiyerleri ilk olarak bedensel olarak hazırlayarak eğitime başlamaktadır. Vücuda zarar verecek gıda ve içeceklerden uzak durmanız adına sizlere çizelgeler oluşturarak yakın takibe almaktadırlar. Eğitimcilerimiz en doğru eğitimi almanız için doğru beslenmenizi ve psikolog açıdan hazır olmanızı sağlamaktadırlar.  Bu yüzden muay thai sporunun en doğru adresi olarak uzun zamandır hizmet vermekteyiz.

Maltepe Muay Thai Kurs Süreci

Muay thai için başvuru yapan herkes doğru eğitim süreci yaşaması için bir ön görüşmeye alınmaktadır. Bu spor çok fazla efor gerektirdiğinden sağlık açıdan bir sorun olmadığı tespit edildiğinde eğitim süreci başlatılmaktadır. Bu yüzden ne kadar erken başlanırsa o kadar çok yol kat edilebilir. Çünkü vücut kaslarına ve kemik gelişimine oldukça faydalı olduğundan küçük yaştaki çocukların bu spora başlaması oldukça faydalıdır.

Bu yüzden kursiyer başvuru kabul yaşı oldukça esnektir. Isınma, kask güçlendirici hareketler, muay thai teknik vuruş ve savunma hareketleriyle eğitimler sürdürülmektedir. Bu sporda 6 farklı dövüş kısmı yani siklet aşamaları öğretilerek ilerletilmektedir.  Eğer profesyonel olarak muay thai sporunu öğrenmek istiyorsanız en az 1 yılınızı düzenli olarak ayırmanız gerekmektedir.