Maltepe Muay Thai Eğitimi

Maltepe Muay Thai Eğitimi

Maltepe Muay Thai Eğitimi

Maltepe Muay Thai Eğitimi

Sizlere profesyonel sporcularımız eşlik ederek eğitimlerinizi tamamlamanızı sağlayacaktır. Bu nedenden ötürü Maltepe muay thai eğitimi alabileceğiniz en iyi kurslardandır. Etkili teknikleri bir araya getirerek kullanabileceğiniz bir süreci sizlere sunmaktayız.

Uzakdoğu sporları arasında ülkemizde popüler hale gelmiş olan muay thai eğitimi vermekteyiz. Sizlere yumruk, tekme ve dirsek atmanın ayrıca kendinizi savunmanın teknik eğitimini öğreteceğiz. Fakat muay thai çok fazla efor harcatan  spor türü olduğundan sağlık açısından herhangi bir engeli olmayan kişilerin başvuru yapmasını istemekteyiz.

Muay Thai Ders Suresi Ne Kadar?

Muay thai vücudunuzda 8 farklı kas bölgesini aynı anda çalıştırabilen bir spordur. Bu yüzden saatlerce yapılabilecek bir spor değildir. Sizlere ısınma hareketlerini yaptırdıktan sonra antrenörlerimiz 1 ve 2 saat arası bir sürede eğitim vermektedir.

Yani günde birkaç saat çalışarak profesyonel bir şekilde muay thai yapmaya başlamanız mümkündür. Temel eğitimler bu programa uyulduğu taktirde 7 veya 8 ay gibi bir sürede tamamlanmaktadır. Maltepe muay thai eğitimleri için başvuru yaptığınızda size detaylı bir program hazırlanarak uyulması talep edilecektir.

Eğitimde Dikkat Edilen Hususlar Neler?

Maltepe muay thai dersi için kursiyerler çok yakından takip edilmektedir. Çünkü vücudunuzun bu spora uyum sağlaması için farklı teknikler öğretilmektedir. Ayrıca spora başlayan kişilerin muay thai eğitimlerinden tam verim alabilmesi için zararlı yiyecek ve içeceklerden kaçınılması istenmektedir.

Bunun içinde zaten antrenman sırasında sizlere beslenme düzeni hakkında bilgilerde verilecektir. Bu sporda en çok dikkat edilmesi gereken hususlar kursiyerlerin gücünü yönlendirebiliyor olmasıdır. Bu doğrultuda üyelerin yumruk, tekme ve diz kondisyonu sağlanmaya çalışılmaktadır.

Maltepe Muay Thai Eğitimleri

Kursumuz muay thai sporunu yapması için herhangi bir engeli olmayan herkese açıktır. Bizler kursiyerlerimizin isteklerine doğrultusunda özel olarak ya da grup halinde antrenmanlar yaptırmaktayız.

Üstelik lisanslı eğitimcilerimiz sayesinde en doğru tekniklerin aktarılmasını sağlamaktayız. Bu sayede ülkemizde popüler hale gelmiş olan muay thai egitimi için en doğru adreslerden bir tanesi olmayı başardık. Tüm merak ettiğiniz konuları yüz yüze  konuşabilir ya da online olarak ulaşım sağlayabiliriz.