Maltepe Kick Boks Kursu

Maltepe Kick Boks Kursu

Maltepe Kick Boks Kursu

Maltepe Kick Boks Kursu

Kick boks çok sert bir spor dalı olsa da sağlığa oldukça faydalı olan bir spor türüdür. Bizlerde deneyimli kadromuzla kursiyerlerimize sağlıklı bir süreçle kendilerini savunabilecekleri bu sporu öğretmekteyiz. Maltepe kick boks kursu olarak kick boks yapmak isteyen 7 ve 35 yaş arasındaki insanlara eğitim sağlamaktayız.

Bireysel ya da gruplar halinde eğitim alabileceğiniz seçeneklerle sizlere profesyonel bir çalışma süreci hazırlamaktayız. Çalışmalarımız öncelikle kursiyerlerimizin bedenen bu spora ayak uydurabilecek seviyeye gelmesiyle başlamaktadır. Bu nedenle yumruk ve tekmeye dayalı bir spor olması sebebiyle vücut kaslarınızı destekleyecek beslenme faaliyetleri içinde öneride bulunmaktayız.  Bu sayede aldığınız besin enerjilerini sporda kullanabileceğiniz efora dönüştürebilirsiniz.

Kick Boks Öğrenmek İçin Doğru Adres

Profesyonel eğitimler için doğru kondisyon çalışmalarının yürütülmesi gerekmektedir. Bu yüzden kişiyi sadece bedenen değil aynı zamanda psikolojik açıdan da hazırlamak gereklidir. Bu konuda kursiyerlerimize yardımcı olabilmek adına sıkı eğitimler almış lisanslı kişilerden oluşan bir kadro hazırlamış bulunmaktayız.

Ülkemizde ki en doğru kick boks sürecini veren kurslardan bir tanesi olarak kursiyerlerimizi büyük müsabakalara hazırlamaktayız. Rakiplerine karşı sağlayacakları üstünlerle alakalı teknik çalışmalar sayesinde gündelik hayatlarında da pek çok değişim yaşamalarını sağlanmaktadır. Bu yüzden Maltepe kick boks kursu öğrencisi olarak herkese temelden başlayan bir eğitim vermekteyiz. Eğer kick boks yaparak uzman bir sporcu istiyorsanız bizimle hemen iletişime geçerek gerekli çalışmaları başlatabilirsiniz.

Maltepe Kick Boks Kursu Süreci

Eğitimcilerimiz kursiyerlere süreçle alakalı ilk olarak 7 yada 8 aylık  bir tablo oluşturmakla başlamaktadır. Çünkü kick boks disiplin ve azim isteyen bir spor türüdür. Bu yüzden öncelikle gün içerisinde yapılması gereken antrenmanlar için bir zaman belirlenmesi ve bu zamana uyulması gerekmektedir. Vücuttaki refleks ve kas güçlenmesine bağlı olarak daha sert hareketler öğretilebiliyor.

Tekme, diz yumruk gibi temel saldırı ve savunma metotlarını doğru koordine edebilmeniz için sizlere sıkı bir eğitim verilecektir. İlk günler kimseden harikalar yaratılması beklenilmiyor. Bu yüzden antrenörlerin komutlarına dikkat edilerek azimle çalışmaya devam ederseniz büyük sporcular olabilirsiniz. Unutmayın kick boks sadece bedeni değil aynı zamanda ruhu da besleye bir spordur.