Maltepe Kick Boks Eğitimi

Maltepe Kick Boks Eğitimi

Maltepe Kick Boks Eğitimi

Maltepe kick boks eğitimi fiziksel gelişimin yanı sıra birçok konuda gelişiminize yardımcı olur. Böylelikle eğitmenler eşliğinde verilen dersler, vücut fonksiyonlarınızı rahatlıkla kontrol edebilmenizi sağlar. Aynı zamanda vücuttaki tüm kasların çalışmasını sağlayarak esnekliğinizi arttırır. Özellikle gelişim çağındaki çocuklar için büyük bir fayda gösteren dövüş sporu, vücut esnekliğine yardımcı olur. Bunun yanında el, göz, ayak koordinasyonunu uyumlu bir şekilde çalıştırmanızı sağlar. Vücudunuzun endorfin salgılamasına yardımcı olur. Bunun dışında strese karşı olumlu etkiler ortaya koyan kick boks, sadece kas gelişimi değil birçok yönden iyi hissetmenizi sağlar. Eğitim içeriğini en iyi şekilde yöneterek uzman eğitmenler yardımı ile sporcuları profesyonelliğe hazırlamaktayız.

Kick Boksta Eğitmen Kalitesi

Her aşamada uzman eğitmenlerimiz sayesinde süreci profesyonelce geçmeniz sağlanır. Açıklamak gerekirse omuz başları, bel, mide, kalça kaslarıyla bacak kasları aktif bir şekilde çalışmaya başlar. Bu sayede eğitmenler eşliğinde her vuruş tekniğini kolaylıkla öğrenebilirsiniz. Bununla birlikte kalp-damar direncini arttıran eğitimi kilo verme amacıyla da tercih edebilirsiniz.  Üstelik profesyonel dövüş sporcusu olmak istiyorsanız Maltepe kick boks eğitimleri sayesinde istediğiniz seviyeye gelebilirsiniz. Bunun sonucunda uluslar arası maçlarda profesyonelce dövüşme imkanı bulabileceğiniz eğitimlerimizde istediğiniz aşamaya geçme imkanına sahipsiniz.

Kick Boks Eğitim Süreci

Kick Boksta eğitim süreci her sporcuya göre değişim gösterecektir. Fakat genel kapsamda 3-6 ay arası sürecektir. Bu durum öncelikle sizin gösterdiğiniz başarıyla da doğru orantılıdır. Kick Boksta teknikler daha yalın ve etkili bir şekilde gerçekleşir. Antrenmanlar ise 3-5 saat arası değişim gösterebilir. Bu durumun sebebi öncelikle sizin zamanınızı yöneterek bu sporda kendinizi geliştirmenize bağlıdır. Profesyonel bir sporcu olarak adım atmak için Maltepe Kick Boks dersi sayesinde istediğiniz aşamaya gelebilirsiniz. Bu sayede birçok müsabakada kendinizi gösterme fırsatına erişerek hayallerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Maltepe Kick Boks Eğitimi

Birçok dövüş sporu arasında en çok tercih edilen Kick Boks başlama yaşı 8 dir. Amatör Kick Boks için 39 yaşına kadar devam edebilirsiniz. 34 yaşından önce ilk lisansınızı almanız da profesyonel çalışmaya geçiş için önemlidir. İleriki yaşlarda tercihinize göre devam edilebilir. Fakat profesyonel olarak oynama yaşı lisansınızı alarak gerçekleşecektir. Amatör olarak oynamak istediğinizdeyse her yaşta başvurabilirsiniz. Kick Boks dersleri uzman eğitmenler eşliğinde herkesin bütçesine uygun bir fiyatta verilmektedir.  Maltepe Kick Boks dersleri için salonumuza başvurabilirsiniz. Bu sayede uzman eğitmenler eşliğinde dersleriniz verilecektir.