Kozyatağı Muay Thai Salonu

Kozyatağı Muay Thai Salonu

Kozyatağı Muay Thai Salonu

Kozyatağı MuayThai Salonu

Kozyatağı Muay Thai salonu, birçok sporcu için gelişimini tamamlaması açısından antrenman alanı olarak kullanılır. Aynı zamanda alanında önemli bir sporcu olan profesyonel eğitmen Dağhan Sağlam tarafından üst düzey eğitimler verilmektedir. Her sporcu için ayrı ayrı oluşturulan eğitim planlamalarıyla yaş, kilo veya cinsiyet fark etmeksizin kaliteli bir eğitim imkanı sağlanır. Alınacak eğitim sürecinin sonunda maksimum ciğer kapasitesi ve fit bir vücut yapısına kavuşabilmek için aktif olarak düzenli bir şekilde çalışmaya devam edilmelidir. Eğitim alınırken dövüş tekniklerinde yer alan aşamalar sıralı ve kişiye göre belirlenen hızda verilir. 2023 yılı Kozyatağı muay thai salonu kursu fiyatları hakkında detaylı bilgi almak için bizi arayabilirsiniz.

Kozyatağı Muay Thai Salonu; Eğitim

Muay Thai eğitimi üç aşamaya ayrılır. Bu aşamalar ise; Tradisyonel, Amatör ve Profesyonel olarak sıralanır. Belirtilen aşamalar eğitim sürecinde sıra ile verilirken, kaydedilen aşamaya göre sporcular kademe atlar. Bu sayede rakibini alt ederek müsabakaları kazanma imkanına sahip olur. Muay Thai eğitim sürecinde Solid Fight Academy ile üst düzey bir eğitim almanızı sağlar. Vücut gelişimi ile müsabakalarda çevik ve hızlı bir performans sergilemenize yardımcı olur. Rakibinizi alt etmeniz için gereken dövüş tekniklerini en iyi şekilde öğrenirken, aynı zamanda uzman eğitmen Dağhan Sağlam ile aktif çalışma imkanına sahip olursunuz. Dağhan hoca, istikrarlı eğitim sürecini devam ettirerek profesyonel bir gelişim elde edilmesine destek olur.

Kozyatağı Muay Thai Salonu; Uzman Eğitmen Kadrosu

Dövüş sporlarında en çok tercih edilen Muay Thai, sporcuların müsabakalarda rakibini en iyi şekilde alt etmesine yardımcı olur. Sporcuların dövüş sporunu profesyonelce benimseyerek denge, hız ve refleks kontrolü ile etkin bir şekilde gerçekleştirir. Bu sayede Avrupa müsabakaları ve uluslararası birçok müsabakada derece yapma fırsatı sunar. Solid Fight Academy, profesyonel eğitmenler eşliğinde, kişiye özel hazırlanan eğitim programlarıyla, öğrencilerine en iyi dövüş sporları deneyimini sunmayı garanti eder. Muay Thai, Vuruş gücünüzü teknik anlamda arttırarak vücut esnekliği ve hareket hızınızı kontrol etmenize yardımcı olur. İşlerinde uzman hocalarımız müsabakalara profesyonelce hazırlanmanızı sağlar. Bu sayede her müsabakanın kazanılmasını kolaylaştıran eğitim içeriği ile uzman kadronun verdiği eğitimden yararlanabilirsiniz.