Kartal Muay Thai Eğitimi

Kartal Muay Thai Eğitimi

Kartal Muay Thai Eğitimi

Kartal Muay Thai Eğitimi

Kartal muay thai eğitimi vücudunuzda birden fazla kası aynı anda  çalıştırabileceğiniz son derece verimli bir eğitimdir. Bu nedenle eğitim aldığınız müddet boyunca fiziksel açıdan büyük bir ilerleme kat edebileceğiniz bir seçenektir.

Ülkemizde Uzakdoğu sporları arasında bulunan ve eğitimi verilen muay thai savunma yapmak ya da fit kalmak için yapılabilmektedir. Bu sayede Kartal muay thai eğitimleri kursiyerlerimizin isteklerine göre şekillendirilmektedir. Yani muay thai öğrenmeye neden karar verdiğinizi sizlerle konuşarak ona göre bir program hazırlıyoruz.

Muay Thai Ders Suresi Ne Kadar?

Muay thai çok disiplinli şekilde çalışılması gereken bir spor türüdür. Fakat gün içerisinde kursiyerlerin fiziksel sağlığı açısından 1 veya 2 saat arası yapması yeterli oluyor. Bu yüzden çok zor gibi gözükse de aslında muay thai kısa sürede profesyonelleşebileceğiniz bir spor türüdür.

Kartal muay thai eğitimi 7 ayla 8 ay gibi süreçte temel egitimi tamamlatmaktadır. Bundan ötürü günlük çalışma saatlerine uyulur ve programlar aksatılmazsa muay thai gibi önemli bir sporu rahatlıkla öğrenebilirsiniz.

Eğitimde Dikkat Edilen Hususlar Neler?

Vücudunuzun her bir uzvuyla ayrı ayrı vuruş yapabileceğiniz muay thai oldukça tekniksel bir spordur. Bundan dolayı muay thai egitimi verirken kursiyerlerimize dikkat edilmesi gereken bazı bilgilerde vermekteyiz. Kartal muay thai dersi veren profesyonel antrenörler size tüm detayları verecektir.

Öncelikle bu sporu yapacak kişilerin dağlık açısından bir engeli olmamalıdır. Ayrıca muay thai çok fazla kalori harcattığından bedenin ihtiyacı olan gıdalar tüketilmelidir. Son olarak diz, tekme, yumruk atmanın en etkili yolları öğretilmektedir.

Kartal Muay Thai Eğitimleri

Muay thai için bizimle iletişime geçtiğiniz ilk andan itibaren size özel çalışmalar sağlanmaktadır. Derse adapte olabilmeniz için eğitimcilerimizle görüşme yaparak kurs süreci hakkında bilgilendirileceksiniz. Aynı zamanda eğitimler için gün içerisinde hangi saatlerde gelebileceğiniz belirlenerek ona göre bir plan hazırlanmaktadır.

Profesyonel sporcular tarafından eğitim verildiği için sizlere muay thai öğrenmenin en etkili yöntemleri aktarılmaktadır. Bundan kaynaklı Türkiye’nin en iyi sporcuları arasına girmek ve muay thai öğrenmek için mutlaka spor salonlarımızı ziyaret etmelisiniz.