Kartal Kick Boks Salonu

Kartal Kick Boks Salonu

Kartal Kick Boks Salonu

Kartal Kick Boks Salonu

Kartal kick boks salonu lokasyonumuzda profesyonelliğe adım atmanızı sağlayacak dövüş derslerini teknik bilgiler dahilinde veriyoruz. Öncelikle tercihinize göre ilerleme sağlayarak lisanslamayla müsabakalara katılma şansına erişebilirsiniz. Bunun yanında, isteğinize göre, yoğun egzersizler yaparak vücut gelişiminizi de ilerletebilirsiniz. Kick boksun mental ve fiziksel olarak sizlere kazandıracağı bir çok özellik olacaktır. Özellikle hayata daha geniş bir perspektiften bakmanıza yardımcı olur.

Fiziksel becerilerin gelişmesi ile formel yapının kazanılmasını amaçlıyoruz. Bununla birlikte kişinin formda kalmasını sağlayarak kendini daha iyi hissetmesine yardımcı oluyoruz. Bunun dışında yaptığımız pratiklerle el, göz ve ayak gibi uzuvların koordinasyonunu sağlıyoruz. Bu sayede istenilen kazanım elde edilmiş olacaktır.

2023 yılı Kartal kick boks eğitimi fiyatları hakkında detaylı bilgi almak için bizi arayabilirsiniz.

Kick Boks İle Profesyonel Süreç

Kick Boks dersleri ile öncelikle teknik aşamalar öğrenilir. Ayrıca her vuruş tekniği farklı bir uzvun daha iyi çalışmasına yardımcı olur. Seri olmayı gerektiren spor dalı, eğitim ve sonrasında alınan kuşaklar ile profesyonelliğe ulaştırır. Aynı zamanda yeni başlayanlar için düzgün bir teknikle öğrenmek ve uzman bir eğitmen tarafından aktarılması önemlidir. Kartal kick boks salonu tarafından alanında profesyonel eğitmenler eşliğinde ders alabilirsiniz.

Her tekniğin eksiksiz gösterilmesi ile ilerleme fırsatı yakalayabilirsiniz. Böylece temel teknik bilgileri 3-6 ay arasında öğrenmenize yardımcı olur. Böylelikle kilo vermeyi amaçlayanlar için de oldukça önemli bir egzersiz imkanı sunar. Düzenli olarak devam eden dersler ile kilo verilme imkanı da mevcuttur. Hatta saatte yaklaşık olarak 600 kalori yakım imkanı sunmaktadır. Özetle kilo kaybı ile formda kalmanıza yardımcı olur.

Kick Boks Diyet Programı

Kick Boks antrenmanlarında kişiyi rahatsız edici ve hareket kabiliyetini engelleyen bir kilo mevcut ise, spor salonunda bulunan diyetisyen tarafından program hazırlanır. Bu şekilde kalori yakımı düzenli egzersiz sayesinde kilo verimini destekler. Fiziksel gelişim sürecinizi dengeli vücut yapısı ile ideal görünüme ulaştırır. Anerobik enerji sisteminin aktif kullanımı ile gerçekleşir. Kaslarda gelişen lastik asit birikmesi ile bu duruma çözüm sağlanması gerekir.

Etkili çözüm yöntemi ise Recovery sürecidir. Toparlanma anlamına gelen Recovery, vücudunuzun antrenman sonrasında ortaya çıkan yorgunluğunu yok eder. Her antrenman sonrasında yapılacak Recovery sayesinde vücudunuz daha dinç olacaktır. Kartal Kick Boks Salonu ile profesyonel eğitim süreci sağlanarak birçok sporcu yetiştirilir. Bu sayede eğitim süreci ile bu konuda aktif olarak ringde yer alabilirsiniz.