Kartal Kick Boks Kursu

Kartal Kick Boks Kursu

Kartal Kick Boks Kursu

Kartal Kick Boks Kursu

Kick boks azim ve mücadelenin en iyi aşılandığı spor dalı olarak dünya çapında ilgi görmektedir. Kartal kick boks kursu bu alanda uzmanlaşmış sporcular tarafından sizlere eğitim sağlamaktadır. Böylece hem kick boks tekniklerini hem de kendi deneyimlerimizi öğreterek kaliteli bir eğitim almanızı sağlıyoruz.

Öğrencilerimizi antremanlara hazırlamak için yemeklerinden uyku düzenlerine kadar kondisyonlarına etki edecek tüm koşulları planlıyoruz. Çünkü tekme, yumruk, dirsek gibi saldırı ve savunma hareketlerini kapsayan kick boks yüksek enerji gerektirir. Bu sebeple hem mental açıdan hem de bedensel dayanıklılık açısından hazır olmanız için planlama gereklidir. Görüldüğü gibi doğru bir planlamayla kick boks kurslarına katılarak aynı zamanda bedensel gelişiminizi de destekleyebilirsiniz.

 Kick Boks Öğrenmek İçin Doğru Adres

Kick boks el, bacak, göz koordinasyonunu en iyi şekilde dengeleyici ve  geliştirici olan bir spordur. Bunun yanında alacağınız eğitim ve antrenörler desteği kendinizi geliştirmenizde son derece önemlidir. Kick boks vücudunuzda bulunan bütün kasları aynı anda harekete geçirir. Bundan dolayı yüksek bir kondisyona sahip olmanız bu sporu doğru yapabilmeniz için önemlidir.

Eğitimlerinizde başarılı olmak için neden bu sporu tercih ettiğinize iyi karar vermelisiniz. Açıkçası Kartal kick boks kursları doğru bir eğitim süreciyle doğru teknikleri öğrenmenizi amaçlar. Özetle, kick boks öğrenmek yalnızca fiziki değil aynı zamanda psikolojik açıdan da gelişiminizi destekler.

Kick Boks Kurs Süreci

Dövüş sporları eğitimi almak için kursumuza başvurduğunuz zaman sizleri bir takım kontrollerden geçiriyoruz.  Öncelikle bu kontrolleri kick boks gibi sert bir spora bedeninizin uyum sağlayıp sağlayamayacağını görmek için yapıyoruz. Bunun dışında kick boks kurallarına ve çalışma sürelerine uyulduğunda kolaylıkla öğrenilebilir. Örneğin ortalama 6 veya 7 ay içerisinde temel olan tüm bilgileri öğrenebileceğiniz bir spordur.

Öğrenme sürecinin sekteye uğramadan devam edebilmesi için bedensel sağlığınıza dikkat etmeniz gereklidir. Bu nedenle harcanan eforu geri kazanmanız için protein, karbonhidrat gibi besinlerle vücudunuzu dengelemelisiniz. Aynı zamanda kick boks eğitimi aldığınız sürece günlük kalori ihtiyaçlarınız için de eğitimler verilecektir. Antrenörlerimizin tavsiyelerine uyarak kick boks yaparken sağlıklı ve zinde bir vücuda sahip olabilirsiniz.