Kartal Kick Boks Eğitimi

Kartal Kick Boks Eğitimi

Kartal Kick Boks Eğitimi

Kartal Kick Boks Eğitimi

Kartal Kick Boks eğitimi, alanında uzman eğitmenlerimiz yardımıyla vermekteyiz. İster amatör ister profesyonel olsun hangi branşta ilerlemek istiyorsanız sizi en iyi şekilde hazırlamaktayız. Aynı zamanda her derste antrenman desteği sunarak sporcuların gelişimine destek veriyoruz. Boks tekniklerini bünyemizde barındırarak bu dövüş sanatında, savunmayı ve hücum etmeyi öğretmekteyiz. Böylelikle savunmamız, rakibimizin tüm saldırılarını önleyebilmemiz için geliştirilmiş tüm teknikleri içerir. Bu sayede müsabakalarda kendinizi rahatlıkla savunarak ilerlemenize yardım ederiz.

Kick Boks Ders Süresi Ne Kadar?

Derslerimizin süreleri sporcularımızın kondüsyonuna bağlı olarak değişim gösterir. Bu nedenle ilk önce fiziksel kondüsyonunuzu iyileştirmek için çalışmaktayız. Ayrıca kas gelişiminizi sağlamak ve reflektif hareketlerinizin kontrolü gibi birçok etmende sizlere yardımcı olmaktayız. Bunun yanı sıra gelişiminizle birlikte Kartal kick boks eğitimleri sayesinde dövüş sporuna profesyonel ilerleme sağlayabilirsiniz. Aynı zamanda kaslarınızın el, kol, bacak hareketleri sayesinde gelişimi hızlanır. Bunun sonucunda her refleks kontrollü bir şekilde müsabakayı yönetmenizi sağlar. Bu sayede karşı savunma yaparak rakibinizi alt etmenize yardımcı olur. Öncelikle her dersi antrenmanlarla birlikte 3-5 saat arası yapmaktayız. Genel ders süresiyse 3-6 ay arası devam eder. Kişi yetkinlik kazandıysa bu süre tamamlanır.

Eğitimde Dikkat Edilen Hususlar Neler?

Kick Boks derslerinde her zaman dikkat ettiğimiz gereken birçok husus bulunmaktadır. Bu hususlar öncelikle vuruş tekniği dışında herhangi bir teknik uygulanmamasıdır. Aynı zamanda teknik yaklaşımla verilen eğitimde hangi vuruş hareketi, işlendiyse o hareketleri müsabakada tekrarlamanız yeterlidir. Bunun yanında verdiğimiz eğitimin süresi Kartal kick boks dersi alan sporcularımızın yetkinlik kazanmasına kadar devam eder. Sporcunun öğrenme hızına ve aktivitesine bağlı olarak süreler değişim gösterebilir.

Kartal Kick Boks Eğitimi

Dövüş sporları arasında ilk sıralarda gelen Kick Boks, minikler yaş grubu 10-12 olarak belirlenmiştir. Derslere başlama yaşıysa 8 olarak belirlenir. Yıldızlar yaş durumu 13-15, gençler yaş durumu 16-18 olarak belirlenmiştir. Büyük kategorisini tercih etmeniz durumunda müsabakalar 18-40 yaş aralığını kapsar. Ayrıca amatör olarak ders almak isteyenlerde her yaşta başvurabilir. Fiziksel kondüsyonunuzu en iyi seviyeye getirerek profesyonel müsabakalar için sizi hazırlamaktayız. Bu sayede uzman eğitmenle verilen her ders kademe kademe ilerlemeniz için size yetkinlik kazandıracaktır. Genel kapsamlı alınan her ders için belirlediğimiz ücret minimum seviyededir. Sporcularımızın kendini geliştirerek müsabakalara çıkma seviyesine ulaşması en önemli amacımızdır. İstenilen aşamaya gelebilmek için Kartal kick boks dersleri kendinizi geliştirmenizi sağlar.