Göztepe Muay Thai Eğitimi

Göztepe Muay Thai Eğitimi

Göztepe Muay Thai Eğitimi

Göztepe Muay Thai Eğitimi

Muay thai ilk olarak Tayland’da ortaya çıkmış bir spor dalı olarak şu an Dünya çapında popüler olmuştur. Göztepe muay thai eğitimi alabileceğiniz en doğru yerlerden bir tanesidir. Çünkü bizler bu alanda yıllardır ustalaşmış ve yasal olarak lisans almış eğitimcilerle hizmet vermekteyiz.

Bu yüzden bölgemizde bizi tercih etmiş olan kursiyerlerin kısa sürede büyük yol kat ettiğini söyleyebiliriz. Üstelik görüşme için gelen kişilere hem kurs eğitimlerimizi hem de spor salonlarımızı yakından inceletebiliriz.

Muay Thai Ders Süresi Ne Kadar?

Eğitim verirken en çok dikkat ettiğimiz konulardan bir tanesi üyelerin dayanıklılığıdır. Yani muay thai öğrenmek için 6 ya da 7 aylık bir temel süreç gerekirken bu kursiyerlerin dayanıklılığına göre değişebiliyor. Bundan ötürü günde 1 saatle 2 saat arasında bir zaman ayırmanızı istiyoruz.

Göztepe muay thai eğitimleri kursiyerleri yakından izleyerek şekillenmektedir. Bu sayede gerek duyulan eğitim süresi azaltılabilir ya da kursiyere bağlı olarak çoğaltılabilir. Antrenörler sizlere özel olarak ayrıldığı zaman haricinde grup çalışması da önerebilmektedir. Böylece diğer kursiyerleri yakından inceleyerek sizlerde kendinizdeki gelişmeleri gözlemleyebilirsiniz.

Eğitimde Dikkat Edilen Hususlar Neler?

Göztepe thai dersi bu spor için geliştirilmiş olan teknikler etrafında şekillenmiştir. Bu nedenle üyelerin antrenman sırasında öğretilen hareketlere uyum sağlanması istenilmektedir. Aynı zamanda yumruk, diz ve dirsek hareketlerinde vücudun alması gereken şekiller çok önemlidir.

Ani hareketlerden kaynaklı sakatlanma ya da yararlanma durumları istenilmemektedir. Ayrıca sadece eğitim vermek değil aynı zamanda gözlemlemek çok önemlidir. Antrenörler sıklıkla sizi gözlemleyerek çalışmalarınızı arttırabilir ya da azaltabilir. Hatta sizlere özel beslenme programları hazırlayarak uymanızı da isteyebilir.

Göztepe Muay Thai Eğitimleri

Profesyonellik çerçevesinde hizmet vermiş olduğumuz kursumuzda eğitim verirken bu sporu sevmenizi de istiyoruz. Sonuçta muay thai sadece kendinizi savunmak ve saldırmak için değil aynı zamanda hayat felsefemiz olması için üretilmiş bir spordur.

Başka bir deyişle kurs esnasında hayatınızda ki streslerden uzaklaşmanız içinde yardımcı olmaya çalışacağız. Özetle sizlere en iyi hizmetleri sunmak için oluşturmuş olduğumuz kursumuza gelerek sizlerde muay thai öğrenebilirsiniz.