Erenköy Muay Thai Kursu

Erenköy Muay Thai Kursu

Erenköy Muay Thai Kursu

Erenköy Muay Thai Kursu

Yakın dövüş sporlarından en etkili seçenekler arasında bulunan Muay Thai günümüzde oldukça yaygındır. Ülkemizde Muay Thai eğitimleri veren en iyi antrenörlerle sizlere hizmet vermekteyiz. Başvuru yaparak doğru kondisyon ve hazırlanma süreciyle sizler de Erenköy Muay Thai kursu öğrencilerinden olabilirsiniz.

Üstelik Muay Thai küçük yaşlarda başlamaya uygun bir spor dalı olduğundan çocuk, genç ve orta yaş başvurularını kabul etmekteyiz. Tayland’da ortaya çıkmış ve günümüze kadar farklı teknikler eşliğinde gelişmiş olan bu spor sizlere güç ve irade katacaktır. Bu nedenle öğrencilerimize yalnızca Muay Thai eğitimi değil aynı zamanda fiziki güç arttırıcı eğitimler de vermekteyiz. Diz, dirsek, yumruk ve tekme kontrollerini yaparak rakibinize üstünlük sağlayacağınız profesyonel bir eğitim süreci vaat ediyoruz.

Muay Thai Öğrenmek İçin Doğru Adres

Uzakdoğu sporlarında tekniklerin doğru bir şekilde öğrencilere geçirilmesi oldukça önemlidir. Bu yüzden kurs ve eğitimci tercihleri yaparken bazı kriterleri değerlendirmelisiniz.  Muay Thai çok fazla teknik gerektiren ve fiziki açıdan dayanıklılığa bağlı olan bir dövüş sporudur. Bu sebeple Erenköy Muay Thai kursları olarak disiplinli çalışmaya önem vermekteyiz.

Burada kursiyerlerimiz çeşitli antrenmanlar, ısınma teknikleri, beslenme alışkanlıkları ve düzenli çalışma saatlerine göre eğitim almaktadırlar. Çünkü en doğru eğitim istikrarlı bir çalışma düzeninden geçmektedir. Bizlerde kursiyerlerimize hem kendilerini savunabilecekleri hem de gündelik hayatlarını metal olarak düzenleyebilecekleri bir eğitim vermekteyiz. Böylelikle ülkemizde bulunan en doğru Muay Thai eğitim aktivitelerini sunabiliyoruz.

Erenköy Muay Thai Kurs Süreci

Muay Thai yakın dövüş üzerine geliştirilmiş bir spor olduğu için öğrenme süreci çok önemlidir. Bu yüzden başvuru esnasında bu spor için günlük ayrılması gereken eğitim saatleri belirlenmektedir. Böylece eğitimcilerimiz bir çalışma planı oluşturarak gerekli olan hazırlığı yapmaktadırlar. Süreç öncelikle kişinin metal ve fiziki olarak hazırlanması için yapılan antrenmanlarla  başlatılmaktadır.

Daha sonra kişinin kapasitesi doğrultusunda bu çalışma azaltılabilir ya da uzatılabilir. Ayrıca öğrencilerin normal yaşantısına uyum sağlayacağı bir süreç belirlenerek psikolojik açıdan rahatlama sağlanmaktadır. Muay Thai sizleri daha dinç bir hayata hazırlar. Bundan dolayı  eğitim süreci boyunca günlük hayatınızda da olumlu etkileri olacağını belirtmek isteriz.