Erenköy Muay Thai Eğitimi

Erenköy Muay Thai Eğitimi

Erenköy Muay Thai Eğitimi

Erenköy Muay Thai Eğitimi

Muay Thai her yaştan saporcunun yapabileceği bir spordur. Bundan dolayı sağlık durumu elverdikten sonra isteyen herkes bu dövüş sporunu öğrenebilir. Erenköy muay thai eğitimi veren spor salonumuzda bu dövüş sanatını uzman eğitmenler eşliğinde öğrenebilirsiniz. Özellikle spor tesisimizde öğrencilerimizin en kaliteli eğitimi alabilmeleri için alanında uzman hocalarla çalışmaktayız. Böylelikle alacağınız tüm Muay Thai eğitimlerinden maksimum seviyede fayda sağlama imkanı bulacaksınız. 2023 yılı Erenköy muay thai dersi fiyatları hakkında detaylı bilgi almak için bizi arayabilirsiniz.

Muay Thai Ders Süresi Ne Kadar?

Muay thai eğitimi veren tesisimizde önceliğimiz sizlerin bu sporu doğru bir şekilde öğrenmenizi sağlamaktır. Eğitim sürecinin ne kadarlık bir zamanı kapsayacağını belirlemek için dikkatlice planlama yapıyoruz. Bu doğrultuda araştırmalarımızı göz önünde bulundurarak eğitimler için süreleri belirliyoruz. Öğrencilerimizin enerjilerini en verimli şekilde kullanmaları için derslerimiz genellikle haftada 3 günlük periyotlardan oluşmaktadır. Çünkü katılımcıların da kondisyonları bu tempoyu çok daha fazlası için yeterince karşılamayabilir.

Sporcularımızın kişisel özelliklerini göz önünde bulundurarak antrenman sürelerini hazırlamaktayız. Aynı zamanda alanında uzman eğitmenlerimizden refleks, denge, hız kontrolü alanlarında da dersler alarak kendinizi geliştirebilirsiniz. Bu sayede gerekli dövüş tekniklerini öğrenerek rakibinizin hamlelerini tahmin etme konusunda da aşama kat edebilirsiniz. Sizler de tüm avantajları ile Erenköy Muay Thai eğitimleri açısından öne çıkan spor merkezimizi tercih edebilirsiniz.

Eğitimde Dikkat Edilen Hususlar Nelerdir?

Muay Thai eğitimlerimiz sırasında özellikle dikkat ettiğimiz bir takım noktalar vardır. Bu noktalara dikkat edilmediği takdirde sporcuların zarar görmesi gibi problemler ile karşılaşılabilir. Bu durumda gerekli kondisyonun sağlanması açısından ağırlık çalışmaları ve nefes kontrol eğitimleri yapıyoruz. Aynı zamanda hız kazanmak adına lapa adı verilen çalışma ile refleks ve hız kazanımı elde ediyoruz.

Diz antrenmanları gibi kemikleri geliştirecek antrenmanlar dikkat ettiğimiz hususlar arasında yer alır. Üstelik antrenmanlar dışında beslenme programlarına da özen gösteriyoruz. Spor merkezimizde bulunan profesyonel eğitmenler ile tüm hususlara dikkat edilerek sizlerin Muay Thai spor dalında gelişmesini sağlıyoruz.

Erenköy Muay Thai Eğitimleri

Erenköy Muay Thai eğitimleri konusunda alanında uzman eğitmenleri bulunduran spor merkezimiz ile sizlerin fit bir vücut yapısı ve maksimum ciğer kapasitesini elde etmesi sağlanır. Görüldüğü gibi alanında uzman eğitmenler tarafından alınmayan eğitimler sonucunda verimli bir gelişme söz konusu olmaz. Bu nedenle spor merkezimiz ile sizlere sunulan eğitimlerle sizler de Muay Thai üzerinde uzmanlaşabilir ve eğitimlerden gerekli verimi alabilirsiniz.