Erenköy Kick Boks Salonu

Erenköy Kick Boks Salonu

Erenköy Kick Boks Salonu

Erenköy Kick Boks Salonu

Erenköy kick boks salonu, birçok sporcu için profesyonel eğitimler vermektedir.  Öncelikle kick boks, diz, yumruk, tekme ve sınırlı clinch hareketleriyle gelişen bir dövüş sporudur. Hızla yayılarak gelişim gösteren önemli bir dövüş sporudur.  Bunun yanında birçok ülkede tercih edilen ve hızla ilerleme göstererek müsabakalara ev sahipliği yapan bir spordur. Dağhan Sağlam tarafından verilen profesyonel eğitimler kişiye özel olarak hazırlanmaktadır.  Bu sayede derslerin ilerlemesiyle birlikte kas yapınızdaki değişimleri net bir şekilde görebilirsiniz. Böylelikle  size özel hazırlanan teknik hareketleri düzenli bir şekilde uygulamanız gelişim sürecinizi de hızlandıracaktır. Teknik hareketlere hızlı cevap veren refleksler sayesinde daha net odaklanma başarısı göstermenizi sağlıyoruz. Özetle müsabakalarda hata oranınızı minimum dereceye indirerek karşılaşmaları kazanma olasılığınızı yükseltiyoruz. 2023 yılı Erenköy kick boks salonu kursu fiyatları hakkında detaylı bilgi almak için bizi arayabilirsiniz.

Kick Boks Şampiyonluk Müsabakaları

Kick boks şampiyonaları ulusal ve uluslar arası düzeyde yapılan, dünyada birçok kişi tarafından tercih edilen, önemli bir spor organizasyonudur. Özellikle yakın temaslı bir mücadele olarak görülen kick boks eğitimlerinde belirli vuruş tekniklerine yer verilir. Bunun dışında antrenmanlarda ise tekrar edilen hareketler sayesinde sporcunun hazırlanması sağlanır. Erenköy kick boks salonları bünyesinde herkesin katılım sağlayabileceği bir eğitim içeriğine sahibiz. Bundan dolayı yaş ve kilo sınırı olmadan gelişiminizi eğitim sürecinde tamamlamanızı sağlıyoruz. Fakat öğrenme düzeyi herkeste değişim göstermektedir. Genel olarak 3-6 ay arası süren bir ders programı ile bu durumu sizin için hızlandırıyoruz. Böylece temel vuruş teknikleriyle hız, denge ve refleks hareketlerini kontrol etmenizi sağlıyoruz.

Ulusal ve Uluslar Arası Müsabakalarda Kick Boks

Birçok platformda gelişen müsabakalar arasında kick boks salon sporu olarak bilinir. Bundan ötürü Avrupa şampiyonası veya ulusal düzeyde herhangi bir müsabakada başarı oranını artırmak için kick boks salonlarımızın sayısını da artırmamız gerekmektedir. Buna ek olarak eğitmenlerin bilgi ve tecrübelerini öğrencilerine iyi bir seviyede aktarmaları da başarı için önemlidir. Tüm bunlar bir araya gelince sporcunun rakibini alt etmeye yönelik profesyonel anlamda ilerlemesi de sağlanmış olur. Beklentiyi en iyi şekilde karşılayan ders süreci ve eğitim programlarıyla başarı beklentileri en iyi şekilde pekiştirilir. Erenköy kick boks salonu ve eğitmen Dağhan Sağlam ile istediğiniz branşta ilerleyebilirsiniz. İstikrarlı bir eğitim ve düzenli antrenmanlar ile rakibinizi alt etmeniz ise oldukça kolaydır.