Erenköy Kick Boks Kursu

Erenköy Kick Boks Kursu

Erenköy Kick Boks Kursu

Erenköy Kick Boks Kursu

Erenköy kick boks kursu hakkında bilgi almak isterseniz web adresimizden online olarak bizimle iletişime geçebilirsiniz. Böylelikle tekme ve yumruk tekniklerine bağlı olarak ayakta yapılan bu spor için gerekli tüm açıklamaları ön görüşme yaparak öğrenebilirsiniz. Sizlere profesyonel hizmet vermek amacıyla ekibimizde bulunan tüm antrenörler lisanslıdır. Ayrıca kursiyerlerimizin özel ya da grup halinde derslere katılma taleplerini de karşılamaktayız.

Savunma sanatları içerisindeki sert ama etkili olan kick boks için en ideal kurs eğitimini vermekteyiz. İstanbul Anadolu Yakası’nda senelerdir aktif olarak kick boks eğitimi vermekteyiz. Üstelik kurs öncesinde insanları fiziksel ve mental olarak hazırlamak için çeşitli antrenman süreçleri uygulamaktayız.

Kick Boks Öğrenmek İçin Doğru Adres

Tarihsel bir geçmişi olan ve kendine yeni teknikler ekleyerek gelişen kick boks için alınacak olan eğitimler çok önemlidir. Bu sebeple eğitim almaya karar verdiğinizde sizlere doğru teknikleri öğretecek yeri seçmeniz gerekmektedir. Ülkemizde bulunan en iyi spor salonlarıyla en iyi eğitimcilerle kick boks öğrenebileceğiniz en doğru adrestesiniz.

Erenköy kick boks kursları olarak bulunduğumuz bölgenin en iyi hizmetini sunmaktayız. Eğitimcilerimiz kursiyerlere burada yalnızca kick boks tekniklerini değil aynı zamanda bedensel dayanıklılığını öğretmektedir. Bu sayede kendinizi savunacağız bir spor dalı öğrenirken vücudunuzun dayanıklılığını da arttıracak eğitimler alabilirsiniz. Hatta burada günlük hayatınızdaki beslenme alışkanlıklarıyla alakalı da spor hayatınızı etkileyecek düzenlemeler yapılmaktadır.

Erenköy Kick Boks Kursu Süreci

Kick boks öğrenmeye karar vererek başvuru yapan herkes öncelikle hem fiziki hem de mental bir kontrolden geçirilmektedir. Çünkü kick boks oldukça sert bir spor dalı olduğundan sağlık açısından bir problem çıkması istenmez. Daha sonra yapılacak eğitimlerle alakalı kursiyerlere görüşmeler yapılarak günlük çalışma saatleri belirlenmektedir.

Bu sayede kursiyerin en az 7 ya da 8 ay arası yapması gereken antrenmanların düzenlemesi yapılabiliyor.  İlerleyen süreçte alınması ya da verilmesi gereken kilolara alakalı da çalışmalar yapılabilir. Kurs süreci tamamen öğrencilerin isteklerine göre ayarlanmaktadır. Çünkü teknik ve güce dayalı olan kick boks kursuna en iyi şekilde adapte olmanız istenmektedir.