Erenköy Kick Boks Eğitimi

Erenköy Kick Boks Eğitimi

Erenköy Kick Boks Eğitimi

Erenköy kick boks eğitimi, genel kapsamlı verilen bir dövüş sporudur. Ayrıca sadece vuruş teknikleriyle kalmadan fiziksel olarak gelişiminize yardım eder. Hatta kemik gelişimini tamamlamamış bireylerde bu durum destekleyicidir. En önemlisi fiziksel olarak kas ve kemik gelişimi her antrenmanla devam eder. Öncelikle vücudun belirli bir kondüsyonla ilerlemesi oldukça önemlidir. Bundan dolayı her derste vuruş tekniklerini en iyi şekilde öğrenmelerinize yardım ediyoruz. Bunun dışında sporcunun azmi ve kararı yönünde ilerleyen derslerde antrenman süresi 3-5 saat arası değişim göstermektedir. Aynı zamanda amatörden profesyonelliğe geçmek istiyorsanız bunun için lisans alarak müsabakalarda oynamaya hak kazanabilirsiniz. 2023 yılı Erenköy kick boks eğitimi fiyatları hakkında detaylı bilgi almak için bizi arayabilirsiniz.

Kick Boksta Eğitim Kalitesi

Uzman eğitmen kadrosuyla birlikte profesyonel bir eğitim vermekteyiz. Bunun yanında amatör olarak başlayan sporcuların profesyonelliğe çıkmak isterken en iyi şekilde gelişmelerini sağlıyoruz. Üstelik antrenman sisteminde sıfırdan başlayanlar için de program hazırlayarak gelişiminize destek olmaktayız. Aynı zamanda fit bir vücuda sahip olmak için de ideal bir dövüş sporudur. Açıkçası dövüş sanatına ilginiz varsa başlangıç seviyesiyle birlikte her derste kademe kademe ilerleme sağlayabilirsiniz. Görüldüğü gibi uzman kadroyla başlayacağınız Erenköy kick boks eğitimleri her derste gelişiminizi daha fazla arttıracaktır.

Kick Boks Vuruş Teknikleri

Kick boks eğitimi almak isteyenler için çocuklarda 8 yaş en ideal başlama yaşıdır. Bununla birlikte maksimum katılım yaşı profesyonel şekilde devam edebilmek, müsabakalara katılabilmek için 34’tür. Ancak lisansı 34 yaşına kadar tamamlayan bireyler 39 yaşına kadar devam edebilir. Amatör grupta istenilen yaşta isteğe bağlı olarak katılım sağlayabilirsiniz. Katılımınız durumunda Erenköy kick boks dersi verilirken eğitim sürecinde göreceğiniz vuruş teknikleriyse aşağıdaki gibidir;

Yumruk Teknikleri:

1-Streyt Punch – Direkt Yumruk

2-Huuk Punch- Kroşe Yumruk

3-Apırkat Punch- Aparkat yumruk

4-Bekfist Punch- Dış El Yumruk

5-Rich Hend- Kesme Vuruş

6-Klinç

Tekme Vuruş Teknikleri:

1-Raund House Kick : Dairesel tekme

2-Front Kick : Karşı tekme

3-Side Kick : Yan tekme

4-Hook Kick : Kanca tekme

5-Push Kick : Basma tekme

6-Axe Kick : Balta tekme

7-Crescent Kick : Hilal tekme

8-Back Kick : Geri tekme

9-Back Side Kick : Geri yan tekme

10-Spinning Back Kick : Dönerek geri tekme

11-Spinning Side Kick : Dönerek yan tekme

12-Spinning Hook Kick : Dönerek kanca tekme

Erenköy Kick Boks Eğitimi

Dövüş sporları arasında ilk sıralarda gelen kick boks, fit bir vücuda sahip olmanızı sağlar. Bu durumda salonumuzdaki diyetisyen önerisiyle beslenme listeniz hazırlanarak tüketeceğiniz besinler listelenebilir. Her antrenman süresi size bağlı olarak değişim gösterecektir. Kısacası daha fazla çalışma sağlayarak öğreneceğiniz vuruş teknikleriyle profesyonel müsabakalara katılabilirsiniz. Örneğin lisanslama yapmanız durumunda profesyonel müsabakalara çıkma şansını elde edebilirsiniz.  Son olarak dövüş sporları için eğitim almak istiyorsanız Erenköy kick boks dersleri uygun fiyatlarda verilmektedir.