Dağhan Sağlam Kimdir ?

Harekete Geç !

Dağhan Sağlam Kimdir ?

Dağhan Sağlam Kimdir ? 15 Mayıs 1991 tarihinde Kadıköy, İstanbul doğumlu, aslen Trabzonlu olan milli atlet, spor hayatına 1999 yılında Kick Boks ve daha sonra Muay Thai branşı ile Marmara Spor Kulübünde başlamıştır.

Bu tarihten itibaren 2005-2009 yılları arasında; Kick boks ve Muay Thai Branşlarında İstanbul, Marmara ve Türkiye Şampiyonalarına katılmış, birçok kez derece ile şampiyonluklar kazanma başarısını göstermiş ve Türkiye Milli Takımına seçilip Avrupa Arenasında da ülkemizi başarıyla temsil etmiştir.

Avrupa 4. lüğü de bulunan ve genç yaşında dikkatleri üzerine çeken Milli atlet İngiltere, Hollanda, Fransa gibi bir çok avrupa ülkesinden sponsorluk teklifi almasına karşın ailevi sebepler nedeniyle kariyerine ülkesinde devam etmiştir.

Farklı Bir Yarın İstiyorsan, Kendini Bugün Zorla !

Liseyi bitirdikten sonra Milli Sporcu olarak Haliç Üniversitesi Beden Eğitimi Ve Spor Yüksekokuluna %100 burslu olarak girmiş fakat hem yurt içinde hem yurt dışında turnuvaların yoğunluğu sebebi ile okuluna ara verip kariyerinde basamakları hızlıca tırmanmaya devam etmiştir.

Uzun yıllar boyunca Tayland’da,Bangkok, Pattaya, Phuket gibi şehirlere birçok kez gidip, hem Yokkao, Tiger Muay Thai gibi tanınmış kamplarda idmanlar gerçekleştirmiş hem de Muay Thai’nin dünya çapında bilinen isimlerinden eğitim almıştır. Aldığı eğitimleri de bu ustalarla müsabakalara çıkarak başarısını perçinleyen Milli Atlet, Tayland Kral Kupasında da dövüşüp başarı elde eden nadir Türk sporcular arasında yer almaktadır.

Başta Tayland olmak üzere; İngiltere, Hollanda, Fransa gibi bir çok Avrupa arenasında ülkemizi temsil edip, büyük başarılara ve şampiyonluklara uzanan milli atlet son katıldığı Avrupa Şampiyonası finallerinde kafasına aldığı ağır bir darbe sonucu profesyonel dövüş kariyerine ara vererek antrenörlükle spor hayatına devam etmiştir.

Günümüze kadar yüzlerce öğrenciye verdiği eğitimlerle deneyimlerini aktarmış, ülkemize nice başarılar ve Milli Sporcular kazandırmıştır.

Dövüş sporları ile uğraşmanın dünyadaki en iyi egzersiz yönetemi olduğunu biliyoruz. Bu tartışmaya kapalı bir konu. Öyle ki bu sporlarda nekadar çok çalışırsan okadar çok verim elde edersin. Sıkı çalışma ve kararlılık sloganımızdır. Zorlu süreçler ise bizim yaşam biçimimizdir. Geri dönüşü olmayan bir sürece girdiğindeyse, takımın bir parçası olmayı dilersin. Hayatınızda herzaman daha güçlü, daha hızlı, daha akıllı hissedecek ve güne daha enerjik başlayacaksınız.

Zihinsel anlamda kendinden emin odaklanmış ve kontrol altında hissedeceksiniz. Karşınıza çıkan hiçbir zorluğa boyun eğmeyen bir zihne sahip olacağınıza sizi temin ediyorum. Size iki şeyin sözünü veriyorum, artan bir ivme ile ilerleyen zorlu egzersizler ve göze görülür değişim. Özellikle dövüş sporları ile daha önce hiç uğraşmadıysanız çok korkutucu olabilir. Hangi branşı öğrenmek istiyorsanız onu tüm yönleriyle size öğretmeyi istiyorum. 

Neden Beni Seçmelisiniz ?

Bu Sporlar Sayesinde Hayatınızdaki Bir Çok Şeyin Değiştiğini Fark Edebilirsiniz. Kendinizi Savunmayı Öğrenmenin Yanı Sıra Yaptırdığım Fonksiyonel – Crossfit – Triatlon – İstasyon Vb. İdmanlar İlede Kondisyonunuzda Ve Gücünüzde Büyük Ölçüde Artış, Vücudunuzda Sıkılaşma, Fazla Gördüğünüz Kilolarınızdan Kurtulma, Kas Kazanımı Ve Daha Fazlasını Size Kazandırmaktayım. Kısacası Sağlığınızı Geri Kazandığınızı Varsa Streslerinizden Arındığınızı Farkedeceksiniz. Ben Sadece Size Kendinizi Savunmayı Öğretmeyi Hedeflemiyorum Bütün Hayatınıza Etki Etmeyi Hedefliyorum

Muay Thai Milli Sporcusu ve Antrenörü 100%
Muay Thai & Kick Boks & Boks 99%
MMA & Jiu-Jitsu & Kempo 93%
TRX & Fitness & Body Building 88%

Sağlam Team

Yorumlar

Öğrencilerimizden Gelen Yüzlerce Güzel Yorumdan Birkaçını Sizler İçin Derledil