Bostancı Muay Thai Salonu

Bostancı Muay Thai Salonu

Bostancı Muay Thai Salonu

Bostancı Muay Thai Salonu

Bostancı Muay Thai salonu, kendisini tercih eden her sporcuyu sıkı çalışma süreciyle başarıya ulaştırır. Çünkü Muay Thai eğitimlerinde başarıyı yakalamak için çok sıkı çalışmak gerekir. Bundan dolayı spor salonumuzda alanında uzman eğitmen Dağhan Sağlam tarafından profesyonel eğitimler verilmektedir.  Kariyeri boyunca Tayland, İngiltere, Hollanda ve Fransa gibi birçok ülkede önemli başarılara imza atmıştır. Bu nedenle Dağhan Sağlam, başarısıyla adından çokça söz ettirmiş bir isimdir. Muay Thai sporuna ilgi duyan adaylar için profesyonel bir hazırlık süreci uygulanır. Bu sayede sıkı çalışmalarla sporcu adaylarının istedikleri başarılara ulaşmaları sağlanır. Böylelikle birçok kez dereceyle şampiyonluk kazanan Dağhan Sağlam “Solid Fight Academy” ile profesyonelliğe ulaşmanızı hızlandırır. 2023 yılı Bostancı muay thai kursu fiyatları hakkında detaylı bilgi almak için bizi arayabilirsiniz.

Bostancı Muay Thai Salonu Çalışma Kombinasyonları

Dövüş sporları arasında en çok tercih edilen Muay Thai’de, çalışma kombinasyonlarıyla belirli aşamalardan geçmeniz gerekir. Bununla birlikte hazırlık sürecinizi profesyonel bir eğitmenle birlikte yürütmek sizler için eşsiz bir deneyimdir. Bunun dışında Solid Fight Academy, Avrupa ve Dünya arenasında derece almanız için en iyi şekilde ilerlemenizi sağlar. Bunun yanında verdiği kaliteli eğitimlerle isteyen sporcuları profesyonelleşme yolunda hazırlar. Üstelik yeterli teknik seviyeye ulaşan sporcular, profesyonellik belgelerine sahiplerse, yurtiçi veya yurtdışı dövüş organizasyonlarına katılabilirler. Geniş bir ekip ve uzman kadroyla hazırlanmanızı sağlayarak istediğiniz aşamalara ulaşarak ilerlemenizde yardımcı oluyoruz. Eğitim sürecindeyse farklı kategoriler ve yaş aralıklarına göre uyumlu bir eğitim sürecinden geçiyorsunuz. Dayanıklılık, denge ve hız eğitimleri çalışmalarımızın çok önemli bir parçasıdır.

Muay Thai ve Önemi

Günümüzde birçok kişi tarafından tercih edilen Muay Thai, ilerleme kaydetmek isteyeceğiniz dünyaca tanınan spor dalıdır. Aşama kaydederek şampiyonluk yolunda ilerlemeniz düzenli çalışmalarla mümkündür. Uzman eğitmen kadromuz bu konuda size en iyi eğitimi ve danışmanlığı sunmaktadır. Uzman ellerde başarıya ulaşmanız kesinlikle tesadüfe bağlı değildir.

Muay Thai sporunun sporculara katmış olduğu hem fiziksel hem de ruhsal anlamda birçok faydası olduğu bilinmektedir. Fiziksel olarak gelişiminiz ve vücut kondüsyonunuz çalışmaya bağlı olarak hızlı bir ilerleme gösterecektir. Aynı zamanda ruhsal anlamda da bütünleşmenizi sağlayan spor,  performansınızı en üst seviyede tutarak fayda sağlayacaktır.

Solid Fight Academy Bostancı spor salonu, performans ölçütleri ve kademe atlayışları için bu spora başlamanız gereken en doğru yerdir. Bu sebeple de geleceğin şampiyonluklarını almak isteyenler için benzersiz bir performans sonucu başarıya ulaşmanızı sağlar.