Bostancı Muay Thai Kursu

Kozyatağı Kick Boks Kursu

Bostancı Muay Thai Kursu

Bostancı Muay Thai Kursu

Bostancı muay thai kursu yakın dövüş sanatlarıyla ilgili olan herkesin doğru tekniklerle eğitim alması için kurulmuş olan kurslarımız bulunmaktadır. Tayland da ortaya çıkmış olan bu spor dalı oldukça sert bir spor olduğundan stratejik hamlelerinin öğrenilmesi çok önemlidir. Bu yüzden eğitim alacak kişilerin doğru yönlendirilmesi için profesyonel eğitimcilere ihtiyaç duyulmaktadır.

Kursiyerlerimiz bu spor dalının yalnızca fiziki değil aynı zamanda psikolojik bir eğitim olduğunu da bilmelidir. Çünkü bu spor hayata karşı bir duruş sergileyebileceğiniz ve özgüveninizi yükseleceğiniz bir spor türüdür. Bu yüzden henüz amatörler olan kişiler bile muay thai teknikleri sayesinde hayatına yön verecek stratejiler kullanabilmektedir.

Muay Thai Öğrenmek İçin Doğru Adres

Ülkemizde muay thai tekniklerini en iyi şekilde özümseyebileceğiniz eğitimleri veren uzman kadromuzla hizmet vermekteyiz. 300’ e  yakın lisanslı profesyonel muay thai eğitimcilerimizle sizlere yalnızca bedenen değil aynı zamanda ruhen kontrol sağlayabileceğiniz bir spor dalı öğretmekteyiz. Sizlere sabırlı, soğukkanlı ve zamanı en iyi şekilde değerlendirebileceğiz kontrol yöntemlerinin neler olduğunu öğretiyoruz.

Üstelik eğitimlerinizi ister gruplar halinde isterseniz de özel olarak alabilirsiniz. Ülkemizde ki en iyi spor salonların da  en iyi eğitimciler ve en iyi ekipmanlarla hizmet almak isterseniz bizlerle bir ön görüşme yapabilirsiniz. Hatta Bostancı muay thai kursları yazarak web adreslerinize ulaşarak detaylı bilgiler alabilirsiniz.  Online randevu sistemimizle bulunduğunuz şehire özel açılan kurslarımızdan faydalanabilirsiniz.

Bostancı Muay Thai Kursu Süreci

Bu spor için haftalık eğitim planlarıyla ne kadar süre boyunca çalışmanız gerektiği hesaplanmaktadır. Çünkü profesyonel olarak kontrol ve dayanıklılık gücünüze göre çalışma yürütülmektedir. Bu yüzden süreci beden ve ruh sağlığınıza göre azaltmak ya da uzatmak isterseniz eğer bu konuda da ayarlama yapılmaktadır. Gerekli olan tüm beslenme ve antrenman kuralları tarafımızdan eğitimlere eklenmektedir.

Bostancı muay thai kursu olarak eğitimlerimiz tamamen kursiyerin istekleri doğrultusunda şekillenmektedir.  Ayrıca eğitim süreci boyunca diz, dirsek, vurma ve benzeri tekniklerle alakalı sizlere bir ön hazırlık süreci tanımlanmaktadır. Çünkü kurs öncesinde psikolojik olarak hazırlanan kişiler daha rahat bir eğitim süreci atlatabilmektedir. Böylelikle muay thai tekniklerini bir süre sonra normal hayatınızda da etkili bir şekilde kullanabilirsiniz.