Bostancı Kick Boks Salonu

Bostancı Kick Boks Salonu

Bostancı Kick Boks Salonu

Bostancı Kick Boks Salonu

Bostancı Kick Boks salonu, birçok eğitmenle adayların uzmanlaşmasını sağlayarak farklı eğitim çalışmalarından geçmenizi sağlar. Zamanla karma dövüş sporlarının çıkmasına zemin hazırlayan kick boks, aynı zamanda zihin ve beden bütünlüğüyle birçok aşamada ilerlemenize imkan tanır. Böylece aşama kaydetmek isteyenlerin Dağhan Sağlam’ın verdiği eğitimlerde profesyonelliğe ulaşması daha hızlı bir şekilde gerçekleşir.  Birçok dövüş sporu arasında kick boks ilk sırada gelir. Ayrıca kişilerin vücut kondüsyonlarını en iyi düzeyde tutmalarını sağlayarak fiziksel gelişimlerine de katkı sağlar. Bu sebeple de geniş kapsamda ele alınması gereken önemli bir spordur. 2023 yılı Bostancı kick boks kursu fiyatları hakkında detaylı bilgi almak için bizi arayabilirsiniz.

Bostancı Kick Boks Salonu Eğitimleri

Kick boks, eğitim süreci yoğun tempoda ilerleyen bir dövüş sanatıdır. Bundan dolayı eğitim sürecinde öğrencilerimizle birebir ilgilenerek bu spor dalında ilerlemelerini destekliyoruz. Bununla birlikte tercih edilen ilerleme eğitimlerinde yer alan terminolojide aşağıda bulunan kısımlara yer verilir.

  • Hız eğitimi
  • Güç Eğitimi
  • Refleks Eğitimi
  • Kondisyon Eğitimi
  • Dayanıklılık Eğitimi
  • Denge Eğitimi
  • Esneme ve Germe Eğitimi

Belirtilen aşamalar dahilinde derslerin hız ve denge sorununu gidererek refleks sayesinde yüksek performans sunmasını sağlıyoruz. Bu sayede Bostancı Solid Fight Academy boks salonu olarak en iyi şekilde eğitim sürecinde sporcuların yanında oluyoruz. Bunun yanında kuşak atlamak ve ilerleme kaydetmek isteyen sporcularımızı, şampiyonluk müsabakalarına katılarak istedikleri dereceye ulaşmaları için yoğun bir eğitim sürecinden geçiriyoruz.

Kick Boks ve Önemi

Kick boks sporu, dünya tarihinde Japon Kick Boks ve Amerikan Kick Boks olarak iki kısma ayrılır. Bu nedenle de geçmişten günümüze ulaşması 1960’lı yıllara kadar uzanmaktadır. Aynı zamanda gelişim sürecinde birçok sporcunun kendini bu alanda geliştirmesiyse dövüş sporunun ilerlemesine katkı sağlamıştır. Böylelikle kick boks eğitim  sürecinde sporcuların gelişim göstermesi ve bu sporun daha fazla kişi tarafından yapılmasına olanak tanımıştır.

Dünya genelinde, hemen her ülkede, kayda değer sporcu sayısına sahip olmasının yanı sıra, vücut gelişimine yardımcı olan bir çalışma sürecine de sahiptir. Bu sayede sporcuların fiziksel anlamda gelişim göstermesi ile profesyonel müsabakalarda istedikleri dereceyi almaları eğitimdeki kalite ile doğru orantılıdır. Üstelik Dağhan Sağlam tarafından verilen eğitimlerde geniş uzman kadrosuyla ekip çalışması yapıyoruz.

Sporcunun istikrarlı çalışma süreciyle aerobik özelliği artarak vücut gelişimi de tamamlanır. Aynı zamanda kick Boks, spor müsabakalarında derece yapmak isteyen ve bu anlamda yükselmeyi hedefleyen sporcular için istenilen sporlar arasında ilk sırada gelir. Solid Fight Academy olarak, Bostancı konumuzda kapsamlı eğitimler veriyoruz.