Bostancı Kick Boks Eğitimi

Bostancı Kick Boks Eğitimi

Bostancı Kick Boks Eğitimi

Bostancı Kick Boks Eğitimi

Bostancı kick boks eğitimi, birçok kişinin severek almak istediği dövüş sporu derslerimizi kapsar. Öncelikle uzman kadromuzla verdiğimiz her ders antrenmanlarla desteklenir. Bununla birlikte sporcularımızın fiziksel gelişimine destek vererek, her derste öğrenilen teknik bilgilerin tekrar edilmesiyle fiziksel kondüsyonunuzu arttırıyoruz. Aynı zamanda strese karşı olumlu etki sağladığı gibi tam konsantrasyonla el, kol, bacak hareketlerini kontrollü yapmanızı sağlar. Bunun sonucunda reflektif hareketleri en iyi şekilde gerçekleştirmenize yardım eder. Ayrıca içerisinde boks tekniklerine de yer veren dövüş sporu, savunma ve saldırı mantığıyla ilerler. Bu sebeple müsabakalarda kendinizi savunmayı öğrenerek vuruş teknikleriyle rakibinizi alt etmenize yardım eder.

Kick Boks Başlama Yaşı Nedir?

Dünya genelinde 10-13 yaş aralığı dövüş sporuna başlamak için en doğru tercih olacaktır. Maksimum 34 yaşına kadar lisansınızı almanız gerekmekte olup 39 yaşına kadar profesyonel çalışma sağlayabilirsiniz. Aynı zamanda amatör katılımlarla da kendinizi geliştirme fırsatı bularak her yaş aralığında ders alabilirsiniz. Böylece Bostancı kick boks eğitimi sayesinde fiziksel kondüsyonunuzu sağlayarak refklekslerinizi doğru yönlendirebilirsiniz. Böylelikle kas gelişiminize faydası olan bu dövüş sporu kol ve bacak kaslarınızın en iyi şekilde gelişmesini sağlar.

Bostancı Kick Boks Ders Süreleri Kaç Saat?

Bostancı kick boks eğitimi için her ders süresi değişmekte olup antrenman sürelerini isteğinize bağlı olarak uzatabiliriz. Bunun dışında 3-5 saat arası antrenman süresi olmakla beraber uzman desteğiyle teknik anlamda kendinizi geliştirebilirsiniz. Bu sayede kas gelişiminiz hızlı bir şekilde her dersle birlikte kendini gösterecektir. Profesyonel eğitmen eşliğinde Bostancı kick boks dersi, sizi en iyi seviyeye taşıyacaktır. Böylece uluslar arası müsabakalarda oynayabilmek için lisans almanız durumunda ilerleme fırsatı bulabilirsiniz.

Kick Boks Eğitimi

Kick Boks dövüş sporu, teknik vuruş eğitimlerinden ibaret değildir. Genel kapsamda sizin hareket kabiliyetinizi en iyi şekilde yönetmenizi sağlar. Bu sayede hayatınızda sağlayacağı birçok konuda da size yardımcı olur. Stresle başa çıkma, reflekslerinizin kontrolü gibi konularda daha profesyonel davranış sergilemenize yardımcı olur. Kick Boks derslerinde kişiye göre ders süreleri değişebilir. Uzman eğitmenlerimizle hazırladığımız ders programında antrenman saatlerini kişiye göre belirliyoruz. Verdiğimiz dersler, hem sizi ileriye taşır hem de fiziksel olarak fit bir görünüme kavuşursunuz. İstediğiniz aşamaya ulaşmak için Bostancı kick boks dersleri kendinizi geliştirmeniz açısından önemli bir fırsattır.