Ataşehir Kick Boks Kursu

Ataşehir Kick Boks Kursu

Ataşehir Kick Boks Kursu

Ataşehir Kick Boks Kursu

Kick boks eğitimi almak isteyen kişilere özel olarak hazırlanan programlarla kurs hizmeti sunmaktayız. Kursiyerlerimizin fiziksel gelişimine ve adaptasyon sürecine uygun olarak ilerleyen bir kurs süreci sağlanmaktadır. Bu sayede Ataşehir kick boks kursu eğitimlerini gönül rahatlığıyla sizlerde tercih edebilirsiniz.

Sizlere kick boks eğitimi olarak kendinizi savunabileceğiniz ya da karşı atağa geçebileceğiniz teknikler öğretilmektedir. Ayrıca kick boks eğitimleri çok fazla efor sarf ettirdiği için vücudunuzu şekle sokabileceğiniz bir spor türüdür. Bu yüzden kick boks eğitimini bedensel gelişim sürecinizi kontrol edebilmek içinde tercih edebilirsiniz. Üstelik bunun için antrenörlerimizle konuşarak güçlendirmek istediğiniz bölgeye özel eğitimlerde talep edebilirsiniz.

Kick Boks Öğrenmek İçin Doğru Adres

Kick boks tarihsel bir evrim süreci yaşamış olan oldukça teknik hareketlere sahip bir spor türüdür. Bu nedenle eğitim alacağınız yeri seçerken sizlere en doğru çalışma programını hazırlanmasına dikkat etmelisiniz. Bizler kursiyerlerimize kick boks gibi sert bir dövüş eğitimi verirken sağlığını da düşünerek çalışma planı oluşturmaktayız. Yani gün içerisinde herkesin kaldırabileceği antrenman süreci farklıdır. Bizlerde kişilere özel olarak ısınma, teknik eğitim ve dinlenme süreleri oluşturmaktayız.

Hatta kaybettiği enerji ve besin değerlerini dengelemesi adına beslenmesinde dikkat etmesi gereken konularda da tavsiyeler vermekteyiz. Ataşehir kick boks kursları işte bu yüzden kick boks eğitimi almak için en doğru adrestir. Detaylı bilgi almak isterseniz lütfen bizimle iletişim adreslerimizden ya da online olarak iletişime geçiniz.

Ataşehir Kick Boks Kursu Süreci

Ataşehir kick boks kursu eğitim planları her ne kadar önceden planlanıyor olsada eğitim sürecinden sonra değişiklik gösterebiliyor. Çünkü verilen eğitime bağlı olarak herkesin göstermiş olduğu gelişme aynı olmuyor. Bundan ötürü temel eğitim süreci olarak belirlemiş olduğumuz 7 ya da 8 aylık bir zaman dilimi bulunmaktadır.

Eğer sıkı ve disiplinli olarak çalışır ve hazırlanma planlarına uyarsanız kısa sürede çok iyi gelişmeler gösterebilirsiniz.  Böylelikle bizlerde göstermiş olduğunuz gelişmelere bağlı olarak antrenman sürecini kısaltabilir ya da uzatabiliriz. Üyelerimizin gündelik hayatıyla beraber uyumlu bir spor hayatı yaşaması için tüm desteği sağlamaktayız.